VELİ PANEL PENCEREYİ KAPAT

Tarihçemiz

Aydoğdu ilk olarak 1996 yılında Aydoğdu Anaokulu olarak Bakırköy semalarında doğdu. Daha sonra 2003 yılında Başakşehir semalarına geçen Aydoğdu Kampüs adını alarak okul öncesine yönelik çalışmalarını Türkiye’de bir ilke imza atarak modern teknolojinin sağladığı tüm olanakları, dünya standartlarında bir merkezde birleştirdi. Planlanarak yapılan ilk okul öncesi kurum ünvanı aldı.

 

Okul öncesi eğitimde birçok yeniliklere öncülük eden Aydoğdu Çocuk Kampüsü kalite, güven ve başarının adresi oldu. Bütün dersler için uygun şartlar sunan kampüs imkanları ile her dersin profesyonel öğretmenlerce verilmesi Ay Işığını kısa zamanda güçlendirdi. Aydoğdu güçlü ışığı ile çocuklarımızın yeteneklerini keşfedip geliştirmelerinde, performanslarının yükselmesinde anne babalara yol gösterdi. Bu rehberlik birçok yarışmada da öğrencilerimize ödüller getirdi. Ront, drama, resim, oyun hamuru yarışmalarında birçok öğrencimizin yetenekleri ödüllendirildi.

 

Aydoğdu 2009 yılında tekrar parlayarak Florya semalarında da doğdu. Aydoğdu Anaokulunun Florya şubesi açıldı. Bugün Aydoğdu dolunay olma yolunda hızla ilerliyor.

 

2012-2013 öğretim yılında Özel Aydoğdu İlkokulu, Aydoğdu Eğitim Kurumlarına katıldı.

 

Aydoğdu Okulları daha çok öğrencinin dünyasını aydınlatacak ve onlara yol gösterecek.