VELİ PANEL PENCEREYİ KAPAT

Kurumsal

Aydoğdu eğitimcileri ve öğrencisi anlamayı, görebilmeyi, görebildiğinden anlam çıkarmayı, düşünmeyi, sosyalleşmeyi ve zekâyı en üst düzeyde kullanmayı amaç edinmiştir.

Kurumumuz bu ilke ile yola çıkarak kurulduğu günden itibaren öğrencilerimize yaparak- yaşayarak öğrenmeyi, öğrenirken eğlenmeyi teşvik eden programlar geliştirmektedir.

Çocuklarımızın güven içinde öğrenme süreçlerinin gerçekleşmesi ve tecrübe kazanmalarını sağlamak iyi bir eğitimci kadrosu ve fiziksel donanımların yeterliliğiyle orantılıdır.

Kurumumuz beklentilerin üstüne çıkma felsefesiyle,1996 yılından bu zamana okulöncesindeki başarılarından sonra artık siz velilerimize ve çocuklarımıza ilköğretimin ilk kademesinde de hizmet verme kararı almıştır. Yıllardır “gelecek Aydoğdu “da dedik. Bundan sonra da geleceğin ahlaklı, özverili ,başarılı doktor ,mimar, mühendis, yazar ve  sporcularının öğrencilerimiz arasından çıkacağından hiç şüphem yok .

Hiçbir çocuk Tanımlanmamalı ! Tanımaya çalışılmalıdır .Ki içindeki potansiyeli ortaya çıkartabilsin.

Bir eğitimci olarak evlatlarınızı evlatlarımız olarak düşünüyoruz. “Çocuk yetiştirmek nesil yetiştirmektir “prensibiyle yeni yüzümüzle sizlerin ve değerli çocuklarımızın hep yanında olacağız.


Rabia Aydoğdu AKSU
Kurucu